Фітокомпозиція «Імуніфіт»

Модель: Імуніфіт
55 грн.

  • Наявність: На складі


Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Імунна система за допомогою ß- і Т-лімфоцитів, макрофагів та імуноглобулінів захищає організм людини від проникнення хвороботворних бактерій, підвищує опірність організму до негативних впливів зовнішніх і внутрішніх факторів.

Фітокомпозиція «Імуніфіт» використовується для загального зміцнення організму, підвищення імунітету і відновлення захисних сил організму, в тому числі при фізичній і розумовій перевтомі,в період реабілітації після інфекційних захворювань.

Взаємодія рослинних компонентів фітозасобу дає змогу стимулювати роботу центральної нервової системи, підвищувати працездатність і резистентність організму до впливу фізичних і психологічних факторів. «Імуніфіт» підтримує гомеостаз, регулює і стимулює метаболічні процеси в органах і тканинах. Має протизапальні, протиалергічні, спазмолітичні, антибіотичні, бактерицидні, адаптогенні властивості, рекомендується до вживання як засіб профілактики застудних захворювань.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування імунної системи, для попередження застудних захворювань.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів ехінацеї – 5,5 мл, коренів солодки голої – 5,5 мл, квітів конюшини – 5,5 мл, квітів нагідок – 2,7 мл, плодів анісу звичайного – 2,7 мл, квітів ромашки аптечної – 2,7 мл, кореневищ з коре

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha