UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Клімаксофіт»

Модель: Клімаксофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Клімаксофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Клімакс – це період у житті жінки, під час якого відбувається фізіологічно обумовлена перебудова організму, згасання репродуктивної і менструальної функцій. Симптомами клімаксу, крім поступового припинення менструацій, є загальна слабкість, втомлюваність, дратівливість, безсоння, підвищення артеріального тиску, відчуття жару і приливу крові до голови, посилене потовиділення.

Фітокомпозиція «Клімаксофіт» призначена для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування гормональної системи жінок у клімактеричний період. Рослинні компоненти фітозасобу стимулюють діяльність жіночих статевих залоз, усувають вегето-судинні та психо-емоційні розлади, надають заспокійливу, гіпотензивну, антидепресивну, спазмолітичну, знеболювальну і тонізуючу дію. Дані характеристики зумовлюють використання фітокомпозиції при клімактеричному синдромі, патологічному і ранньому клімаксі.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення оптимальних та відновлення порушених функцій всіх систем організму та загального зміцнення жінок в клімактеричний період.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави кропиви собачої (пустирнику) – 4,5 мл, трави материнки (душиці) – 4,5 мл, трави меліси – 4,5 мл, кореневищ з коренями синюхи голубої – 4,5 мл, кореневищ і коренів марени красильної – 3 мл, квітів глоду – 3 мл, трави фіалки триколірної – 3 мл, коренів гадючнику – 1,5 мл, кореневищ з коренями левзеї сафлоровидної – 1,5 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.                                    

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha