UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Птозофіт»

Модель: Птозофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Птозофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Опущення органів малого тазу є наслідком ослаблення зв’язкового апарату внутрішніх жіночих статевих органів. Найчастіше спостерігається опущення матки та піхви, особливо у жінок старшого віку, а також тих, хто мав значні фізичні навантаження, ускладнені пологи, запальні процеси статевої сфери. Симптомами опущення матки є часте та переривчасте сечовиділення, нетримання сечі тощо. Як наслідок незначного опущення матки у більш молодих жінок виникає загин шийки матки, що проявляється болючими та рясними менструаціями, безпліддям.

Фітокомпозиція «Птозофіт» надає специфічний вплив на зв’язковий апарат, зміцнює м’язи, які піднімають матку та піхву, відновлює нормальний тонус м’язів тазового дна та вагіни. Властивості рослинних компонентів фітопрепарату зумовлюють застосування «Птозофіту» при птозах різного походження та локалізації, опущенні матки, стінок піхви та інших сечостатевих органів, в післяопераційний період, при загині шийки матки та в комплексному лікуванні фіброми, аднекситів, ендометритів, жіночого безпліддя.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення оптимальних дієтологічних умов для нормалізації тонусу м’язів і зв’язок, що  підтримують внутрішні органи при птозах різного походження і локалізації.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави материнки (душиці) – 6 мл, трави вероніки – 6 мл, листя кропиви двудомної  – 3 мл, трави грициків звичайних – 3 мл, трави фіалки триколірної – 3 мл, плодів ялівцю – 3 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, квітів конюшини – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha