Фітокомпозиція «Вірусофіт»

Модель: Вірусофіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Герпес – група захворювань, що розвиваються внаслідок ураження організму вірусною інфекцією та характеризуються появою на шкірі сверблячих папул із серозним вмістом. Вірус герпесу І типу найчастіше супроводжує інфекційні та застудні захворювання і з’являється на губах, підборідді, щоках, на носі; вірус герпесу ІІ типу (генітальний герпес) локалізується на статевих органах жінок і чоловіків. Оперізуючий лишай виявляється гострим висипанням у напрямку окремих нервів та супроводжується нестерпним болем, різким погіршенням самопочуття і значним підвищенням температури.

Фітокомпозиція «Вірусофіт» – це специфічний противірусний засіб, що застосовується у комплексній терапії різних форм герпесу. Даний фітопрепарат впливає на інфіковані клітини, порушує процес їх розмноження і розвитку.

Властивості рослинних компонентів «Вірусофіту» зумовлюють використання фітокомпозиції при імунодепресивних станах, невритах різної локалізації та для профілактики сезонних вірусних захворювань.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчуванн

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha