UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Астмофіт»

Модель: Астмофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Астмофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Бронхіальна астма – хронічне алергічне захворювання дихальних шляхів, при якому постійно підвищена чутливість бронхів провокує напади бронхіальної обструкції: спазм гладеньких м’язів бронхів, набряк і набухання їх слизової оболонки та закупорку дрібних бронхів секретом. Проявляється періодичними нападами задухи і кашлю. Причиною бронхіальної астми можуть бути спадковість, екологічні фактори, професійна діяльність, різноманітні захворювання.

«Астмофіт» має специфічну протиастматичну дію, усуває напади задухи і запальні процеси у слизовій оболонці бронхіального дерева. Блокує медіатори передачі збудження з нервового волокна на рецептори м’язової оболонки бронхів і знімає спазм гладеньких м’язів; понижує секрецію та покращує реологічні властивості мокротиння, полегшує дихання і усуває кашель.

Ефективно взаємодіючи між собою, рослинні компоненти чинять комплексну протиалергічну, спазмолітичну, відхаркувальну, седативну, протизапальну дію, що дозволяє застосовувати дану фітокомпозицію для профілактики загострень нападів бронхіальної астми, хронічних обструктивних бронхітів, бронхосудом, а також для попередження розвитку бронхолегеневої недостатності.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування дихальної системи та попередження нападів бронхіальної астми.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кореневищ з коренями синюхи голубої – 7,5 мл, пагонів багна болотного – 7,5 мл, насіння моркви дикої – 3 мл, квітів бузини чорної – 3 мл, трави фіалки триколірної – 3 мл, плодів анісу звичайного – 3 мл, коренів переступню білого – 3 мл.

Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha