UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Асцитофіт»

Модель: Асцитофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Асцитофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Утворення набряків в організмі людини відбувається при порушенні функціонування сечовидільної і серцево-судинної систем, як наслідок негативного впливу екологічних, радіоактивних факторів та з багатьох інших причин. Одним із видів набрякової хвороби є асцит – патологічне накопичення рідини в черевній порожнині.

Фітокомпозиція «Асцитофіт» має високу діуретичну, протизапальну, дезінфікуючу, онкостатичну, кардіотонічну дію; підсилює клубочкову фільтрацію, збільшує хвилинний діурез, підвищує азотовидільну функцію нирок. Як дезінтоксикаційний засіб, здатний виводити шлаки і токсини, застосовується при інфекційних захворюваннях, отруєннях. Зв’язує вільні радикали та радіонукліди.

Ефективна взаємодія рослинних компонентів дозволяє застосовувати фітокомпозицію «Асцитофіт» при набряках різного походження й локалізації, а також при асцитах. Позитивну дію фітопрепарату виявлено і при порушенні кровообігу, спричиненому ревматизмом, ішемічною хворобою серця, кардіоміопатією, гіпертонічною хворобою. Даний засіб чинить позитивний вплив при лікуванні кіст різної етіології, ексудативних плевритах і перикардитах, водянці яєчка та головного мозку.

«Асцитофіт» може застосовуватись і для підсилення ефективності інших діуретиків. Сприяє зниженню надмірної ваги.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування сечовивідної системи та підвищення діуретичної властивості нирок у осіб, схильних до набряків.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти листя берези – 6 мл, трави хвощу польового – 6 мл, квітів волошки синьої – 6 мл, плодів ялівцю – 3 мл, квітів бузини чорної – 3 мл, коренів цикорію – 3 мл, трави первоцвіту весняного – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha