UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Ларингофіт»

Модель: Ларингофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Ларингофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження       

Ларингіт – запалення слизової оболонки гортані, у більшості випадків спровоковане переохолодженням або перенапруженням голосу, ускладненням грипу та інших інфекцій, а також наявністю доброякісних пухлин. Симптомами ларингіту є сухість, біль у горлі, кашель, охриплість голосу, іноді підвищена температура та головний біль.

Фітокомпозиція «Ларингофіт» має протизапальні, регенеруючі, протипухлинні властивості, зменшує біль, полегшує ковтання.

Ефективна взаємодія рослинних компонентів зумовлює застосування «Ларингофіту» при ларингітах різного походження, доброякісних новоутвореннях горла, гортані, трахей, в період після оперативного втручання в області горла, при захворюванні голосових зв’язок різного походження, при застудних хворобах та охриплості голосу.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем як елемент дієтотерапії при різних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, з метою попередження застудних захворювань, охриплості голосу.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти листя берези – 4 мл, кореневищ аїру – 4 мл, трави череди – 4 мл, листя подорожнику великого – 4 мл, трави чабрецю – 4 мл, плодів анісу звичайного – 4 мл, кореневищ гірчаку зміїного – 4 мл, кореневищ півонії незвичайної – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha