UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Інтелектофіт»

Модель: Інтелектофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Інтелектофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Фітокомпозиція «Інтелектофіт» застосовується для покращення розумової діяльності. Вона відновлює фізіологічні властивості кори головного мозку, врівноважує основні її процеси в інтелектуальній та емоційній сферах; покращує кровообіг і метаболізм клітин головного мозку та підвищує його психоемоційну активність. Має седативну, спазмолітичну, знеболюючу дію. При тривалому вживанні покращується пам’ять, розумова діяльність, зникають головні болі, нормалізується сон. Фітокомпозиція заспокоює нервову систему, не пригнічуючи її.

Завдяки комплексу лікарських рослин, що входять до її складу, фітокомпозиція «Інтелектофіт» показана при зниженні розумової діяльності, запамороченні, головних болях, спазмах судин головного мозку, неврастенії, істеричних нападах, безсонні, невралгії та на початкових стадіях шизофренії. Застосовується також при порушенні функцій щитовидної залози та серцево-судинної системи, при пониженому тиску та судинній дистонії. Добрі результати виявлені в комплексному лікуванні хвороби Паркінсона, виразці шлунку, тиреотоксикозу, енурезу, алкоголізму.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для покращення та відновлення порушених властивостей кори головного мозку, рівноваги основних її процесів як в інтелектуальній, так і в емоційній сферах.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави меліси – 4 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 4 мл, квітів глоду – 4 мл, коренів аралії манчжурської – 4 мл, листя кропиви двудомної – 4 мл, плодів шипшини – 4 мл, насіння лимоннику – 4 мл, кореневищ з коренями синюхи голубої – 2 мл.

Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha