UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Остеофіт»

Модель: Остеофіт
57 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Остеофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Остеопороз – глибокий нейротрофічний патологічний процес в кістковій тканині, втрата кісткової субстанції і, в першу чергу, солей кальцію. Міцність кісток при цьому зменшується, внаслідок чого можливі переломи і деформація; поламані кістки важко зростаються. В дитячому віці інколи спостерігається викривлення кісток та порушення осанки.

Фітокомпозиція «Остеофіт» нормалізує кальцієвий обмін, покращує засвоєння організмом кальцію, фосфору та інших мінеральних речовин, які є основою кісткової тканини; сприяє росту кісткових клітин, прискорює процес регенерації і репарації кісткової тканини, покращує стан кісткового метаболізму.

Вдале поєднання рослинних компонентів дає можливість застосовувати фітокомпозицію «Остеофіт» при остеопорозах різного походження; при переломах кісток для зміцнення, кращого зростання та наростання кісткової мозолі; при остеомієліті, сколіозі; для реабілітації хворих після операцій на кістках і суглобах; для лікування лежачих хворих. В дитячій практиці застосовується при уповільненому рості кісток та зубів. Усуває порушення обміну кальцію в організмі, в тому числі у жінок в клімактеричний період.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою нормалізації кальцієвого обміну, створенню оптимальних дієтологічних умов для росту кісткових клітин, відновленню та зміцненню кісток при переломах.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти коренів живокосту – 6 мл, коренів лопуху – 6 мл, плодів горобини – 4 мл, коренів гадючнику – 4 мл, плодів шипшини – 4 мл, квітів ехінацеї – 3 мл, трави материнки (душиці) – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7, дітям – по 1-5 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha