UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Спазмофіт»

Модель: Спазмофіт
57 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Спазмофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Спастичні стани можуть виникати внаслідок багатьох захворювань в організмі людини. Найчастіше спостерігаються спазми церебральних судин, які спричиняються розладами нервової або ендокринної систем, порушенням обміну речовин, розвитком остеохондрозу, підвищеним або зниженим артеріальним тиском тощо. Захворювання проявляється головними болями, шумом у вухах, запамороченнями. Крім того, часто спостерігаються спазми шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

Фітокомпозиція «Спазмофіт» надає спазмолітичну дію на судини та гладенькі м’язи, блокує спазми судин головного мозку, ліквідує гіпоксію мозкових клітин, відновлює в них порушену мікроциркуляцію крові. Заспокійливо діє на центральну нервову систему, виявляє антигістамінну і протинабрякову дію.

Взаємодія рослинних компонентів фітопрепарату дозволяє застосовувати «Спазмофіт» при спазмах судин головного мозку, мігренях, головних болях унаслідок гіпертонії, гіпотонії, вегето-судинної дистонії, церебросклерозу, запаленнях мозкових оболонок, анеміях та ін. Також дана фітокомпозиція рекомендована до вживання при будь-яких захворюваннях, які виникають унаслідок спазму судин та м’язів.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування серцево-судинної та нервової систем при спазмах та головному болю.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кореневищ з коренями родіоли рожевої – 5 мл, плодів глоду – 5 мл, трави меліси – 5 мл, пуп’янків софори – 5 мл, кореневищ з коренями валеріани – 4 мл, кореневищ півонії незвичайної – 3 мл, квітів пижма – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha