UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Лімфофіт»

Модель: Лімфофіт
60 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Лімфофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Порушення функціонування лімфатичної системи, розростання лімфоїдної тканини та запалення лімфатичних вузлів зумовлюються різними патологічними процесами в організмі.

Фітокомпозиція «Лімфофіт» має протизапальну, розсмоктуючу, протипухлинну, протинабрякову, антитоксичну дію, спрямовану на нормалізацію стану гіперплазованої лімфоїдної тканини.

Властивості рослинних компонентів фітопрепарату зумовлюють його вживання при лімфаденітах різної етіології та локалізації (шийні, пахові тощо), при лімфогрануломатозі (злоякісне розростання лімфоїдної тканини з утворенням лімфогранульом), як допоміжний засіб при лімфостазі, а також у комплексному лікуванні захворювань органів дихання. «Лімфофіт» поліпшує кровотворення і рекомендується до вживання як загальнозміцнюючий засіб для підвищення захисних сил організму та імунітету.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою загального зміцнення організму, створення оптимальних дієтологічних умов функціонування лімфатичної системи.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави барвінку – 4 мл, листя ожини – 4 мл, плодів ялівцю – 4 мл, насіння моркви дикої – 4 мл, трави вербени – 4 мл, трави полину гіркого – 4 мл, трави первоцвіту  весняного – 4 мл, бруньок тополі чорної – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha