UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Хондрофіт»

Модель: Хондрофіт
60 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Хондрофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Однією з найчастіших причин болю у спині і кінцівках є остеохондроз – дегенеративно-дистрофічне захворювання міжхребцевих дисків зі зменшенням вмісту рідини, втратою пружності і амортизаційної функції, зниженням висоти та утворенням тріщин. Ускладнення остеохондрозу – протрузії та грижі дисків. У виникненні остеохондрозу відіграють роль спадковість, метаболічні порушення, гіподинамія, мікротравми, розлади сольового обміну.

Фітокомпозиція «Хондрофіт» послаблює перебіг остеохондрозу, знімає запалення, покращує мікроциркуляцію і метаболічні процеси в ділянці міжхребцевих дисків, відновлює їх структуру та функції, налагоджує сольовий обмін в організмі. Як хондропротектор виявляє антигіалуронідазну, протизапальну, біостимулюючу, регенеруючу дії.

Взаємодія рослинних компонентів зумовлює застосування «Хондрофіту» для налагодження сольового обміну в організмі та виведення надлишків лужних солей; при остеохондрозі хребта і комплексній терапії остеоартрозу, сколіозу, остеопорозу, коксартрозу, поліартриту, міжхребцевих дискових порушеннях, протрузіях та грижах хребта.

Також даний фітопрепарат попереджує і полегшує перебіг захворювань, що спричиняються остеохондрозом: ішіас, люмбаго, міжреберна невралгія, поперековий радикуліт, псевдостенокардія.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем для забезпечення нормального обміну речовин у осіб з порушенням функціонування органів опорно-рухового апарату, зокрема при остеохондрозі.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти насіння моркви дикої – 4 мл, кори верби білої – 4 мл, трави вівса посівного – 4 мл, листя смородини – 4 мл, трави деревію – 4 мл, коренів кульбаби – 4 мл, плодів (насіння) кропу – 3 мл, трави підмареннику – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha